KTS Topspin Kurow
Strona Główna Terminarz Zawodnicy III liga - sezon 2017/2018 Forum PTKKF Pozostałe turniejeGrudzień 16 2017 04:04:03
Najbliższy mecz
Perła Rokitno
17.12.2017, godz. 11
Kurów
Najbliższa kolejka
Heksa - Kłos 6:4
Sokół - MOW
Kłos II - Lob
Topspin - Perła
Grot II - MLKS
Sygnał II - Żaczek
Nawigacja
Strona Główna
Terminarz
Zawodnicy
III liga - sezon 2017/2018
Historia
Archiwum tabel
Treningi
Sponsorzy
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
IV liga - sezon 2016/2017
IV liga - sezon 2015/2016
IV Liga - sezon 2014/2015
IV Liga - Sezon 2013 / 2014
PTKKF
Pozostałe turnieje
Sparingi
Archiwum

LOZTS
PTKKF
MKS MOW Puławy
Błękitni Leopoldów
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 61
Najnowszy Użytkownik: Corpon32
Zegar
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...mieszkanie dla młodych
Facebook
Licznik odwiedzin
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Izotek
Ranking IV ligi lubelskiej - grupy północnej
IV liga - sezon 2016/2017

Link do II rundy: http://ktstopspinkurow.ubf.pl/news.php?readmore=231

Ranking indywidualny i deblowy po I rundzie (7 kolejkach)

Ranking indywidualny:

Lp. Imię i nazwisko Klub Gry Pkt. Por. Sety + Sety -
1 Kamil Gołębiowski Topspin Kurów 22 21 1 64 11
2 Radosław Drewienkowski Kłos II Wola Skromowska 22 20 2 62 15
3 Joanna Stachyra Dystans Niedźwiada 23 18 5 61 23
4 Adrian Stachyra Kłos II Wola Skromowska 19 17 2 52 22
5 Marcin Kroszczyński Ekonomik Biała Podlaska 20 17 3 54 20
6 Krzysztof Barszcz UKS Niemce 16 16 0 48 8
7 Jarosław Nowosielski Ekonomik Biała Podlaska 23 15 8 54 32
8 Kacper Woźniak Sygnał III Lublin 15 13 2 40 18
9 Mariusz Baranowski Dystans Niedźwiada 17 11 6 40 28
10 Tomasz Sawczuk Huragan II Międzyrzec Podlaski 17 11 6 36 30
11 Aleksandra Osuch Sygnał III Lublin 19 11 8 41 29
12 Leszek Bigaj Topspin Kurów 19 11 8 40 41
13 Marek Zagajski Ekonomik Biała Podlaska 20 11 9 39 34
14 Piotr Kozaczuk Huragan II Międzyrzec Podlaski 17 10 7 39 29
15 Edyta Wójcik-Kubera Dystans Niedźwiada 17 10 7 34 28
16 Stanisław Zdybel Sygnał III Lublin 22 10 12 40 44
17 Wojciech Zalewski Dystans Niedźwiada 17 9 8 32 31
18 Kamil Szubarczyk Topspin Kurów 18 8 10 36 36
19 Szczepan Nurzyński Tur Turze Rogi 19 8 11 34 40
20 Mariusz Trochim Tur Turze Rogi 22 8 14 41 47
21 Mariusz Wasilewski Kłos II Wola Skromowska 9 7 2 23 13
22 Paweł Pawlas Kłos II Wola Skromowska 11 7 4 27 19
23 Sylwester Jasiocha Topspin Kurów 18 7 11 34 38
24 Jarosław Domański Tur Turze Rogi 18 7 11 28 40
25 Marek Rocki Huragan II Międzyrzec Podlaski 21 6 15 21 48
26 Jerzy Domański Tur Turze Rogi 14 5 9 23 33
27 Roman Dołęga Tur Turze Rogi 14 5 9 18 29
28 Krzysztof Siwek Kłos II Wola Skromowska 10 4 6 17 20
29 Piotr Woszczyk Ekonomik Biała Podlaska 16 4 12 22 40
30 Przemysław Okoń Dystans Niedźwiada 3 3 0 9 1
31 Filip Gajda Kłos II Wola Skromowska 4 3 1 11 3
32 Zuzanna Pawelec Sygnał III Lublin 24 3 21 22 65
33 Paweł Wójcik Dystans Niedźwiada 3 2 1 7 3
34 Andrzej Bichta Topspin Kurów 3 2 1 6 3
35 Wojciech Paluch Huragan II Międzyrzec Podlaski 6 2 4 6 14
36 Wojciech Skrzynecki Ekonomik Biała Podlaska 9 2 7 12 22
37 Grzegorz Woźniak Huragan II Międzyrzec Podlaski 13 2 11 21 34
38 Mariusz Panasiewicz Topspin Kurów 1 1 0 3 1
39 Adam Pożarowszczyk Kłos II Wola Skromowska 2 1 1 3 3
40 Kazimierz Weremkowicz Ekonomik Biała Podlaska 2 1 1 4 5
41 Grzegorz Zabłocki Tur Turze Rogi 2 1 1 4 5
42 Roman Maksymiuk Huragan II Międzyrzec Podlaski 4 1 3 3 11
43 Michał Karpiński Dystans Niedźwiada 5 1 4 5 12
44 Grzegorz Wojciechowski UKS Niemce 18 1 17 8 51
45 Miłosz Plewik Sygnał III Lublin 2 0 2 0 6
46 Kamil Płachta Sygnał III Lublin 2 0 2 0 6
47 Piotr Adamczyk Topspin Kurów 3 0 3 5 9
48 Bartosz Tkaczyk Sygnał III Lublin 3 0 3 1 9
49 Damian Orzeł UKS Niemce 6 0 6 0 18
50 Kamil Woźniak UKS Niemce 16 0 16 0 48
51 Paweł Widyński UKS Niemce 18 0 18 3 54
52 Krzysztof Moszczyński Topspin Kurów 0 0 0 0 0
53 Przemysław Pawlas Dystans Niedźwiada 0 0 0 0 0
54 Marcin Trochim Tur Turze Rogi 0 0 0 0 0
55 Marcin Nankiewicz Ekonomik Biała Podlaska 0 0 0 0 0
56 Adam Syga Tur Turze Rogi 0 0 0 0 0
57 Tadeusz Suwała Ekonomik Biała Podlaska 0 0 0 0 0
58 Jan Bujek Kłos II Wola Skromowska 0 0 0 0 0
59 Dawid Czajka Kłos II Wola Skromowska 0 0 0 0 0
60 Julia Korzeniowska Kłos II Wola Skromowska 0 0 0 0 0
61 Arkadiusz Korzeniowski Kłos II Wola Skromowska 0 0 0 0 0
62 Jan Nicpoń Kłos II Wola Skromowska 0 0 0 0 0
63 Kuba Obroślak Kłos II Wola Skromowska 0 0 0 0 0
64 Maciej Pożarowszczyk Kłos II Wola Skromowska 0 0 0 0 0
65 Mateusz Stawinoga Kłos II Wola Skromowska 0 0 0 0 0
66 Mateusz Warząchowski Kłos II Wola Skromowska 0 0 0 0 0
67 Kamil Chabros Topspin Kurów 0 0 0 0 0
68 Sławomir Skrzęta Topspin Kurów 0 0 0 0 0
69 Jerzy Karpiuk Huragan II Międzyrzec Podlaski 0 0 0 0 0
70 Grzegorz Łubik Huragan II Międzyrzec Podlaski 0 0 0 0 0
71 Marek Rypina Huragan II Międzyrzec Podlaski 0 0 0 0 0
72 Grzegorz Wedziuk Huragan II Międzyrzec Podlaski 0 0 0 0 0
73 Piotr Pawlas Dystans Niedźwiada 0 0 0 0 0
74 Natalia Kosior Sygnał III Lublin 0 0 0 0 0
75 Dawid Plewik Sygnał III Lublin 0 0 0 0 0
76 Anna Maruszczak Sygnał III Lublin 0 0 0 0 0
77 Amelia Kroszczyńska Ekonomik Biała Podlaska 0 0 0 0 0
78 Piotr Lipiński Tur Turze Rogi 0 0 0 0 0

Ranking deblowy (indywidualny ze względu na częstą zmianę par deblowych):

Lp. Imię i nazwisko Klub Gry Pkt. Zw. Por. Sety + Sety -
1 Kamil Gołębiowski Topspin Kurów 7 3 6 1 19 7
2 Kamil Szubarczyk Topspin Kurów 7 3 6 1 19 7
3 Radosław Drewienkowski Kłos II Wola Skromowska 7 3 6 1 18 8
4 Adrian Stachyra Kłos II Wola Skromowska 7 3 6 1 18 8
5 Marcin Kroszczyński Ekonomik Biała Podlaska 6 2,5 5 1 15 6
6 Paweł Pawlas Kłos II Wola Skromowska 6 2,5 5 1 15 6
7 Joanna Stachyra Dystans Niedźwiada 7 2,5 5 2 19 9
8 Sylwester Jasiocha Topspin Kurów 7 2,5 5 2 16 9
9 Mariusz Trochim Tur Turze Rogi 7 2,5 5 2 18 16
10 Edyta Wójcik-Kubera Dystans Niedźwiada 6 2 4 2 16 9
11 Leszek Bigaj Topspin Kurów 6 2 4 2 13 9
12 Marek Zagajski Ekonomik Biała Podlaska 6 2 4 2 13 9
13 Roman Dołęga Tur Turze Rogi 6 2 4 2 15 13
14 Jarosław Nowosielski Ekonomik Biała Podlaska 7 2 4 3 15 12
15 Piotr Kozaczuk Huragan II Międzyrzec Podlaski 6 1,5 3 3 13 10
16 Piotr Woszczyk Ekonomik Biała Podlaska 6 1,5 3 2 10 9
17 Aleksandra Osuch Sygnał III Lublin 6 1,5 3 3 11 12
18 Tomasz Sawczuk Huragan II Międzyrzec Podlaski 7 1,5 3 4 13 13
19 Zuzanna Pawelec Sygnał III Lublin 7 1,5 3 4 11 15
20 Filip Gajda Kłos II Wola Skromowska 2 1 2 0 6 2
21 Grzegorz Zabłocki Tur Turze Rogi 2 1 2 0 6 2
22 Mariusz Baranowski Dystans Niedźwiada 4 1 2 2 9 7
23 Kacper Woźniak Sygnał III Lublin 5 1 2 3 9 12
24 Wojciech Zalewski Dystans Niedźwiada 6 1 2 4 11 13
25 Krzysztof Barszcz UKS Niemce 6 1 2 4 10 13
26 Marek Rocki Huragan II Międzyrzec Podlaski 7 1 2 5 8 15
27 Stanisław Zdybel Sygnał III Lublin 7 1 2 5 10 18
28 Krzysztof Siwek Kłos II Wola Skromowska 1 0,5 1 0 3 0
29 Przemysław Okoń Dystans Niedźwiada 1 0,5 1 0 3 0
30 Andrzej Bichta Topspin Kurów 1 0,5 1 0 3 0
31 Mariusz Wasilewski Kłos II Wola Skromowska 2 0,5 1 1 5 4
32 Paweł Wójcik Dystans Niedźwiada 2 0,5 1 1 4 3
33 Michał Karpiński Dystans Niedźwiada 2 0,5 1 1 4 3
34 Krzysztof Siwek Kłos II Wola Skromowska 3 0,5 1 2 5 6
35 Roman Maksymiuk Huragan II Międzyrzec Podlaski 3 0,5 1 2 5 6
36 Grzegorz Woźniak Huragan II Międzyrzec Podlaski 4 0,5 1 3 7 9
37 Jerzy Domański Tur Turze Rogi 5 0,5 1 4 5 12
38 Grzegorz Wojciechowski UKS Niemce 6 0,5 1 5 4 15
39 Paweł Widyński UKS Niemce 7 0,5 1 6 6 19
40 Bartosz Tkaczyk Sygnał III Lublin 1 0 0 1 1 3
41 Miłosz Plewik Sygnał III Lublin 1 0 0 1 0 3
42 Wojciech Paluch Huragan II Międzyrzec Podlaski 1 0 0 1 0 3
43 Kamil Płachta Sygnał III Lublin 1 0 0 1 0 3
44 Jarosław Domański Tur Turze Rogi 2 0 0 2 1 6
45 Damian Orzeł UKS Niemce 2 0 0 2 0 6
46 Wojciech Skrzynecki Ekonomik Biała Podlaska 4 0 0 4 3 12
47 Szczepan Nurzyński Tur Turze Rogi 6 0 0 6 3 18
48 Kamil Woźniak UKS Niemce 7 0 0 7 2 21
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Ostatni mecz
Kłos Chełm (Pokrówka)
8:2
10.12.2017, godz. 11
Żółtańce-Kolonia
Ostatnia kolejka
MOW - Sygnał II 5:5
MLKS - Sokół 2:8
Żaczek - Lob 8:2
Heksa - Kłos II 7:3
Kłos - Topspin 8:2
Perła - Grot II 7:3
Tabela III ligi
Poz. KlubM Pkt. Gry
1 Kłos 8 14 59-21
2 Heksa 8 11 50-30
3 Perła 7 11 44-26
4 MOW 7 10 42-28
5 Sygnał II 7 7 34-36
6 Żaczek 7 7 33-37
7 Topspin 7 6 31-39
8 Sokół 7 6 34-36
9 MLKS 7 5 36-34
10 Grot II 7 4 26-44
11 Kłos II 7 4 24-46
12 Lob 7 1 17-53
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Don Emilos
30/03/2017 18:38
Zapraszamy, jak ktoś by w razie mógł, na ostatni w tym sezonie mecz 3 ligi w P-wach: z ULKS Dragonem, niedz., 2.04.17, g. 11, w MOW-ie (ul. M. Grzegorzewskiej 3).

Don Emilos
07/02/2017 18:52
Odwołany został turniej GP Puław w tenisie stołowym z dnia 12.02.2016 r. z powodów nie zależnych od organizatora.

Don Emilos
24/12/2016 13:29
Zapraszamy na "Derby", kto może, na mecz 7 kol. 3 ligi: MKS MOW - UMKTS LOB, 29.12. (Czwartek), godz. ok. 18.3O, P-wy, sala MOW-u (koło dworca PKP). Wesołych Świąt! :-)

Don Emilos
06/12/2016 10:29
chętny się z Nami zabrać, nie ma problemu, byłyby 2/3 wolne miejscówy. Prawdopodobnie gramy 13.12. (wtorek), w okol. godz. 18. W razie co, znacie numer smiley Pozdro.

Don Emilos
06/12/2016 10:26
Niewykluczone, że na mecz z Sygnałem II wybierzemy się swoim autem. Ale to jeszcze nic pewnego, będzie wiadomo w ciągu kilku dni zapewne. Także jeśli ktoś od Was byłby

Archiwum
KTS Topspin Kurow


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie